NA HABITI/ Ja ARSYEJA për të cilën Ledioni i dhuroi ÇANTËN e shtrenjtë Lori Hoxhës – AlpeGossip
NA HABITI/ Ja ARSYEJA për të cilën Ledioni i dhuroi ÇANTËN e shtrenjtë Lori Hoxhës

NA HABITI/ Ja ARSYEJA për të cilën Ledioni i dhuroi ÇANTËN e shtrenjtë Lori Hoxhës

Lori Hoxha, blogerja jonë bukuroshe, është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë poston foto e video ku na tregon momente nga jeta e saj.

Pak minuta më parë ajo postoi jë foto të një çante të vogël të kuqe që kunati i saj Ledioni ja ka dhuruar. Ajo e k shoqëruar postimi me përshkrimin: Ledion Liço më dhuroi këtë çantë që un të mund të vë të gjithë gjërat për të cilat dua t’ja di.”

Mesa duket me këtë shprehje dhe çantë, Lori na ka lënë të kuptojmë që nuk do t’ja di për shumë gjëra. /AlpeGossip.al