”NGELE DUKE U DEFORMUAR PËR TË TREGUAR B*THËT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”NGELE DUKE U DEFORMUAR PËR TË TREGUAR B*THËT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”NGELE DUKE U DEFORMUAR PËR TË TREGUAR B*THËT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Ilda Bejleri ka postuar një foto së bashku me një mike ku duken të dyjashumë bukur dhe të veshura njësoj. Një ndjekës ka patur një vërejtje me mënyrën si Ilda deformohet për të treguar b*thët.

Françeska Jaçe ka postuar një video ku duket duke hedhur një monedhë në Fontana Di Trevi në Romë. Një komentuese ka patur diçka për ti thënë që nuk ka shumë lidhje me videon…

Lori Hoxha ka postuar një foto ku duket duke i nxjerë gjuhën një skulpture. Nejse, komenti nga fansi i saj ka qenë në lidhje me përshkrimet në gjuhën anglisht që Lori përdor. /AlpeGossip.al