E PAPRITUR/ Aktori i njohur i humorit aksidentohet në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Aktori i njohur i humorit aksidentohet në Tiranë (FOTO)

E PAPRITUR/ Aktori i njohur i humorit aksidentohet në Tiranë (FOTO)

Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi.

Pranë ish-parkut të autobusave, taksia është përplasur me një tjetër mjet të tipit “Ford”, gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori.

Nga fotoja e publikuar nga Vizion Plus, Albano shihet që ka dalë nga taksia dhe është ulur në trotuar për të marrë veten, por që nuk ka marrë dëme të mëdha.