“PLAGOSJE NË KRYE TË DETYRËS”/ Po bënte poza, Bleona rrëshket mes rrugës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“PLAGOSJE NË KRYE TË DETYRËS”/ Po bënte poza, Bleona rrëshket mes rrugës (FOTO+VIDEO)

“PLAGOSJE NË KRYE TË DETYRËS”/ Po bënte poza, Bleona rrëshket mes rrugës (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë në Amerikë, Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur.

Bleona vetë ka publikuar pamjet ku shihet duke pozuar me një rrjetë, xhaketë e çizme teksa duket në super formë. Mirëpo teksa pozonte,  rrugëve të Hollywood-it takat super të larta dhe ambienti i lagur nga shiu, bëri që ajo të rrëshkiste.

“Plagosje ne krye te detyres”, shkruan Bleona krah videove të publikuara.