JORI POSTOI FOTO ME KRISTIN/ Dea bëhet ‘xheloze’ dhe ja si reagoi – AlpeGossip
JORI POSTOI FOTO ME KRISTIN/ Dea bëhet ‘xheloze’ dhe ja si reagoi

JORI POSTOI FOTO ME KRISTIN/ Dea bëhet ‘xheloze’ dhe ja si reagoi

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Jori Delli ka zbuluar mbrëmë se ka darkuar me Krist Aliajn.

Ish-banorja ka ndarë me ndjekësit një foto në “Instastory” ku shfaqet e mbështetur te Kristi.

Por duket se Dea Mishel është bërë ‘xheloze’ për këtë fakt. Ajo e ka ripostuar këtë imazh në “Instastory” dhe bashkëngjitur me të shkruan:

“Ja si më lanë pas dore”.

Jori postoi foton me Kristin, Dea bëhet ‘xheloze’ dhe reagon

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Dea, Kristi dhe Jori janë parë bashkë. Ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë qëndruar bashkë te festat që u organizuan pas mbarimit të këtij edicioni të reality show-t.

Kujtojmë se Kristi në një intervistë për Top Albania Radio, u shpreh se nuk do të ketë shoqëri me të gjithë banorët e BB VIP. Ai tregoi se flet vetëm me Dean.