“KUR MAMI KA PUNË, XHIRON DHE QUMËSHTIN E BËN BABI”/ Vip-at që na zbuluan “sekretin e prindërimit” (FOTO) – AlpeGossip
“KUR MAMI KA PUNË, XHIRON DHE QUMËSHTIN E BËN BABI”/ Vip-at që na zbuluan “sekretin e prindërimit” (FOTO)

“KUR MAMI KA PUNË, XHIRON DHE QUMËSHTIN E BËN BABI”/ Vip-at që na zbuluan “sekretin e prindërimit” (FOTO)

Ardhja në jetë e një fëmije  ndryshon jetën e njër çifti por kohët e  fundit duken se  gjërat kanë ndryshuar.

Shpesh shihen femrat më të obliguara  pas bëhen nëna por kjo nuk do të thotë se baballarër lihen pas.

Së fundmi baballarët e rinj të showbizit shqiptar kanë treguar se janë  janë bërë më të përgjegjshëm duke u kujdesur për ushqimin dhe xhiron me karrocë.

Baballarët e njohur përveç se kujdesen për të vogëlushët tyre e tregojnë me krenari dhe nëpër rrjetet sociale.

Ne ju njohim me disa nga vip-at që janë baballarët më të rinj të showbizit shqiptar.

Gjiko

Mozzik

Valdrin Sahiti

Labinot Gashi 

AlpeNews.al