FUSTANI NXJERR NË PAH FORMAT E SAJ SEKSI/ Kejvina Kthella: Emri im i vërtetë është… (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANI NXJERR NË PAH FORMAT E SAJ SEKSI/ Kejvina Kthella: Emri im i vërtetë është… (FOTO)

FUSTANI NXJERR NË PAH FORMAT E SAJ SEKSI/ Kejvina Kthella: Emri im i vërtetë është… (FOTO)

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndan edhe foto “hot” me ndjekësit e saj.

Së fundmi Kejvina ka pozuar me një fustan në formë sirenë dhe duket vërtetë e mrekullueshme.

Futsani i vë në pah format trupore, ndërsa i ka zbuluar edhe gjoksin ‘bombastik’.

E nuk kishte sesi në një foto kaq seksi të mungonin komentet e shumta dhe pëlqimet.

“Çkemi emri im i vërtetë është Barbi” shkruan Kejvina krahas fotos.

View this post on Instagram

Hi my real name is Barbie!😋💕

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on