E MADHE SA PËLLËMBA E DORËS/ Nuk do ta besoni se sa kushton çanta që Ledioni i ka dhuruar Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
E MADHE SA PËLLËMBA E DORËS/ Nuk do ta besoni se sa kushton çanta që Ledioni i ka dhuruar Lori Hoxhës (FOTO)

E MADHE SA PËLLËMBA E DORËS/ Nuk do ta besoni se sa kushton çanta që Ledioni i ka dhuruar Lori Hoxhës (FOTO)

Lori hoxha, njihet dhe komentohet shumë shpesh për jetën e saj luksoze, rrobat firmato dhe udhëtimet nëpër vende shumë të shtrenjta. Sigurisht që si një person i tillë, dhe dhuratat që do të marri nuk priten të jenë të lira.

Ditën e sotme, kunati i saj i ka dhuruar asaj një çantë qëështë me të vërtet e bukur, por jo vetëm kaq. Ajo çka na tërheq vëmendjen ne, është çmimi i kësaj çante kaq minimaliste. Çanta i përket markës së njohur ”Jacquemus” dhe kushton asgjë e madhe, thjesht 516$. Shpresojmë që çanta të ketë kapacitet të mbajë 100 lekë në total qindarka. /AlpeGossip.al