Almeda Abazi në dashuri me motivet shqiptare, e kapin MAT duke… (VIDEO) – AlpeGossip
Almeda Abazi në dashuri me motivet shqiptare, e kapin MAT duke… (VIDEO)

Almeda Abazi në dashuri me motivet shqiptare, e kapin MAT duke… (VIDEO)

Shqiptarët e admirojnë për bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj ndërsa turqit e akuzojnë se ka bërë operacione plastike.

Sido që të jetë Almeda Abazi ja ka dalë të jetë në qendër të vëmendjes së publikut tanimë edhe më shumë pasi prezanton emisionin “Dancing With the Stars”.

Edhe pse na ka treguar se kalon shumë kohë në Turqi me partnerin e saj Tolgahan, Almeda mesa duket është një vajzë tipike tradicionale shqiptare dhe këtë e ka treguar me postimin e fundit në Instagram.

Në videon në fjalë Almeda shfaqet duke kërcyer një valle popullore ndërsa si mbishkrim të videos ka shkruar: “Mat”.