Enca në Drymades! Harron të nxjeri të pasmet dhe të mari krehërin me vete, flokët e saj duken… (FOTO) – AlpeGossip
Enca në Drymades! Harron të nxjeri të pasmet dhe të mari krehërin me vete, flokët e saj duken… (FOTO)

Enca në Drymades! Harron të nxjeri të pasmet dhe të mari krehërin me vete, flokët e saj duken… (FOTO)

Enca Haxhia i ka vënë sërish flakën rrjetit me postimet e fundit në Instagram, ku tregon të pasmet gjigante.

Që është plazh e morëm vesh, por është sigurar që të tregojë veç të pasmet dhe asgjë tjetër. Ndryshe nga herët e tjera ku shfaqet e kuruar deri në detaje sot në fotot e bëra “tag” nga fansat Enca shfaqet komplet ndryshe. Në shoqërinë e shokëve, e pa kuruar, me flokë të shkatërruara, dhe komplet vetvetja.

Për më tepër shikoni foton më poshtë./AlpeNews.al