Oriola Marashi provokon keq Varrosin! Epo një shok nuk ngacmohet kështu. Mos ndoshta janë më shumë se aq? (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi provokon keq Varrosin! Epo një shok nuk ngacmohet kështu. Mos ndoshta janë më shumë se aq? (FOTO)

Oriola Marashi provokon keq Varrosin! Epo një shok nuk ngacmohet kështu. Mos ndoshta janë më shumë se aq? (FOTO)

Thashethemet se Oriola dhe Varrosi kanë diçka më shumë se shoqërore kanë dalë prej kohësh, por pavarësisht të gjithave dyshja asnjëherë nuk e kanë pranuar diçka të tillë, madje e kanë përgënjeshtruar këtë lajm duke na treguar me anë të fotove që kanë postuar në rrjetet sociale se nuk janë të dashur.

Gjithsesi Oriola ditën e sotme na ka habitur disi! Kur vishet me bikini realisht duket shume seksi dhe për këtë besoj se edhe ju na jepni të drejtë? Nejse! Ajo që na ka bërë përshtypje në këtë mes është fakti që i ka bërë tak Varrosit në këtë foto deri diku intime.

Mos vallë në këtë mes kishte ndonjë detaj apo shenjë që dyshja mund të kenë diçka më shumë se shoqërore?

Këtë nuk mund ta themi me bindje! JU si mendoni?