Klaudia Pepa vjen në Tiranë! Ja në krahët e kujt po drekon… (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa vjen në Tiranë! Ja në krahët e kujt po drekon… (FOTO)

Klaudia Pepa vjen në Tiranë! Ja në krahët e kujt po drekon… (FOTO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa është duke kaluar disa ditë në Tiranë.
Ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku ka treguar se është duke kaluar disa ditë relaksuese. Gjithashtu ajo ka takuar edhe miq e kolegë të saj balerinë Graciano Taganin dhe Adel Lami me të cilët edhe ka drekuar.

Klaudia ka qenë në vëmendjes mediatike pas ndarjes së saj me koreografin Albi Nako.