Çmendet Arian Çani në “Xing”, shan me llafe të pista në mes të emisionit: A mos ja… – AlpeGossip
Çmendet Arian Çani në “Xing”, shan me llafe të pista në mes të emisionit: A mos ja…

Çmendet Arian Çani në “Xing”, shan me llafe të pista në mes të emisionit: A mos ja…

I ftuar në “Xing me Ermalin” këtë të shtunë do të jetë moderatori i njohur dhe i shumë komentuar për deklaratat, mënyrën e prezantimin e jetën private, Arian Çani.

Gjatë një interviste plot të qeshura e të pathëna, Çani thotë në mes të emisionit një fjalë të pisët.

“Aaa mos ja ** ****”, thotë moderatori, por se për kë e çfarë e kishte këtë fjalë na mbetet ta zbulojmë nesër.

Gjithashtu i ftuar në emision do të jetë edhe personazhi i famshëm Ardi Daullxhiu.

Moderatorët Ermal Mamaqi dhe Arian Çani diskutojnë me Ardin për dasmën, por se si do vendoset na mbetet të presim edhe pak për ta zbuluar nesër në orën 21:00 në TV Klan.

Nami neser ne "Xing me Ermalin". Ora 21:00 ne tv Klan.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on