Këngëtarja shqiptare ju fton për darkë, ftesës i përgjigjet ylli botëror (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare ju fton për darkë, ftesës i përgjigjet ylli botëror (FOTO)

Këngëtarja shqiptare ju fton për darkë, ftesës i përgjigjet ylli botëror (FOTO)

Rita Ora tashmë është një ndër këngëtaret më të famshme dhe të përfolura jo vetëm në showbiz-in shqiptar por edhe atë ndërkombëtar. Në postimin e fundit të bërë nga këngëtarja shqiptare, ajo fton për darkë gjithsecilin prej jush ta shoqërojë. Ajo që i është përgjigjur kërkesës së saj është Katy Parry. Ylli botëror i tregon Ritës se do donte të ishte me të ndërsa kjo e fundit ia kthen me disa emoji të ndryshme.