Xhiron makinën për vëmendjen e vajzave, i riu nga Fieri aksidenton të atin – AlpeGossip
Xhiron makinën për vëmendjen e vajzave, i riu nga Fieri aksidenton të atin

Xhiron makinën për vëmendjen e vajzave, i riu nga Fieri aksidenton të atin

Një i ri nga Fieri ka aksidentuar lehtë babain e tij. Sipas gazetarit të “Aldo Mornin Shoë” i riu ka parë disa vajza aty pranë dhe për ti tërhequr vëmendjen ka xhiruar makinën ndërkohë që babai i tij po dilte. “Djali për pak sa nuk e ka marrë zvarrë babain e tij”, tha gazetari.