"U EMOCIONUAM"/ Modelja i dedikon fjalët e ndjera John Legend për 12 vjetorin e lidhjes (FOTO) - AlpeGossip
“U EMOCIONUAM”/ Modelja i dedikon fjalët e ndjera John Legend për 12 vjetorin e lidhjes (FOTO)

“U EMOCIONUAM”/ Modelja i dedikon fjalët e ndjera John Legend për 12 vjetorin e lidhjes (FOTO)

John Legend dhe  Chrissy Teigen janë çifti më i pëlyqer dhe më perfekt në Instagram. Ata dallohen për dashurin e tyre disa vjeçare dhe tipin pa komplekse që reflektojn  në daljet televizive.

Ditën e sotme modelja  ka publikuar një foto nga dasma ku bën edhe shkrimin emocionues për bashkëshortin. Çifti sot feston 12 vjetorin e njohjes dhe 5 vite martesës.

Jam shumë krenare për historin që ne krijuam“: shkruan Chrissy në postimin e saj