”TË SHOHËSH VDEKJEN ME SY”/ rishet parashuta, turistja daneze përfundon në det – AlpeGossip
”TË SHOHËSH VDEKJEN ME SY”/ rishet parashuta, turistja daneze përfundon në det

”TË SHOHËSH VDEKJEN ME SY”/ rishet parashuta, turistja daneze përfundon në det

Ishte një fluturim i mbushur me adrenalinë për një turiste shtatëdhjetëvjeçare daneze në brigjet turke.

Në video shihet gruaja, teksa fluturon me parashutë, e ndërsa befas, litari kryesor prishet, duke bërë që parashutisti që e shoqëronte të bënte ulje të detyruar.

Turistja, e cili ndoqi me qetësi dhe durim ndoqi udhëzimet e parashutistit, duke mos u trembur shumë nga aksidenti.