Godet Era Istrefi, tregon kush e bën të ndihet si ZOT – AlpeGossip
Godet Era Istrefi, tregon kush e bën të ndihet si ZOT

Godet Era Istrefi, tregon kush e bën të ndihet si ZOT

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi në vitet e fundit theu kufijtë, duke u bërë e famshme në arenën ndërkombëtare.

Së fundmi ajo ka bërë në postim në faqen zyrtare në Twitter, ku shkruan:

“Ju më bëni të ndjehem sikur Zot”

Me këtë mbishkrim, këngëtarja, duket se iu ka drejtuar fansave të saj.

Por nuk dihet nëse ky është edhe një reagim i saj lidhur me raportimet se nuk është ndjerë mirë, që fotografia e saj nuk është përfshirë në një slogan për pavarësi të titulluar “Bac, çikat na e zbardhen ftyrën”, ku shiheshin Majlinda Kelmendi, Rita Ora dhe Dua Lipa.