Rezarta Shkurta i nxjer të PALARAT Dalina Buzit: Unë qaj për Enverin, kurse ti qaje se burri nuk ta linte… (FOTO) – AlpeGossip
Rezarta Shkurta i nxjer të PALARAT Dalina Buzit: Unë qaj për Enverin, kurse ti qaje se burri nuk ta linte… (FOTO)

Rezarta Shkurta i nxjer të PALARAT Dalina Buzit: Unë qaj për Enverin, kurse ti qaje se burri nuk ta linte… (FOTO)

Ditën e sotme një postim i Rezarta Shkurtës, foto e vajzës së saj me Nexhmije Hoxhën, duket se ka ndezur një debat të madh.
Pas një shkrimi të revistës Anabel lidhur me këtë foto dhe lavdeve që Rezarta i ka thurrur dhe i thurr gjyshërve të bashkëshortit të saj, Enver dhe Nexhmije Hoxhës, ka reaguar vetë këngëtarja.

Kjo e fundit ka shkruar një koment të “hidhur” për Dalina Buzin dhe shkrimin në revistën Anabel lidhur me figurën e Enver Hoxhës dhe komenteve që Rezarta bën për ta.

Duket se shkrimi i Dalinës ka irrituar tej mase Rezartën, aq sa ajo i ka përmendur dhe raportin me bashkëshortin e saj.

Shpresojmë që debati të mos zhvillohet më tej, pasi fjalët nxjerrin të tjera fjalë.

Më poshtë mund të shihni komentin e Rezarta Shkurtaj: