RIKTHEHET MODA E VITEVE 80’/ Njihuni me “looket” më IKONIKE të të gjitha kohërave – AlpeGossip
RIKTHEHET MODA E VITEVE 80’/ Njihuni me “looket” më IKONIKE të të gjitha kohërave

RIKTHEHET MODA E VITEVE 80’/ Njihuni me “looket” më IKONIKE të të gjitha kohërave

Kur vjen puna tek vitet 80, të gjithë u jemi shumë mirënjohës.

Meqënëse me kalimin e viteve nuk kemi pasur trende influencuese të modës atëherë të gjithë kthejnë sytë nga vitet e kaluara.

Nëse je i apasionuar pas modës së këtyre viteve atëherë me siguri do i mbani mend disa figura që kanë bërë namin.

Shpatullat e gjera, xhinset e bardha, veshjet e brendshme si veshje të jashtme, dhe bizhutëritë e mëdha.

Më poshtë do të gjeni pak inspirim nga vitet 8o’: