ME VETËM NJË KËMISHË/ Marina Vjollca shokon me pozat e fundit (FOTO) – AlpeGossip
ME VETËM NJË KËMISHË/ Marina Vjollca shokon me pozat e fundit (FOTO)

ME VETËM NJË KËMISHË/ Marina Vjollca shokon me pozat e fundit (FOTO)

Ndonëse larg ekranit, Marina Vjollca vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku vetëm pak ditë më parë njoftoi se do të rikthehet me një projekt të ri.

Teksa presim emisionin e ri të Marinës, moderatorja sapo publikoi tre foto të reja që i lanë të gjithë fansat e saj gojë hapur.

Marina shfaqet e veshur me vetëm një këmishë, taka Louboutin dhe me flokët e lagur.

Vetëm në pak minuta fotot kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente ku ndër to dallon komplimenti i Luanës e cila i shkruan: “Edogje”.