RIKTHIMI NË MUZIKË/ Ja detaji i veçantë që do të jetë në klipin e Adelinës (VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHIMI NË MUZIKË/ Ja detaji i veçantë që do të jetë në klipin e Adelinës (VIDEO)

RIKTHIMI NË MUZIKË/ Ja detaji i veçantë që do të jetë në klipin e Adelinës (VIDEO)

Adelina Tahiri po rikthehet më e fortë se kurrë në muzikë.

PRIVE merr vesh se ajo do të zhvendoset për pak muaj në Vjenë për të përfunduar klipin që ka nisur me një produksion bullgar.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me Threedots për këngën.

Por, në klip, Adelina shfaqet më një detaj shumë të veçantë dhe për ta kuptuar se për çfarë po bëhet fjalë, klikoni videon e mëposhtme.