VIDEO: Ngacmoi seksualisht pasagjerët, 23-vjeçaren e zbresin nga avioni – AlpeGossip
VIDEO: Ngacmoi seksualisht pasagjerët, 23-vjeçaren e zbresin nga avioni

VIDEO: Ngacmoi seksualisht pasagjerët, 23-vjeçaren e zbresin nga avioni

Një ngjarje e pazokantë ka ndodhur në linjën e avionit EasyJet.

Një 23-vjeçare e dehur e detyroi avionin të bëjë një ulje të detyruar.

Gruaja në fjalë filloi të bëjë skena të pahijshme në bord duke i ngacmuar udhëtarët dhe ekuipazhin e avionit nëse ata donin të bënin seks me të!

Kapiteni i aeroplanit u detyrua të ulej në Athinë, pasi situata po bëhej e pa durueshme gjatë fluturimit për në Paphos, Qipro.

Bashkë me të u zbritën edhe katër pasagjer të tjerë të cilët gjithashtu ishin të dehur, raporton Manchester Evening Neës.

Në video dëgjohet gruaja që bërtiste: “A doni që unë të jem prostitutë?”