Dua Lipa sot në Kosovë/ Në mbrëmje u drejtohet mediave (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa sot në Kosovë/  Në mbrëmje u drejtohet mediave (FOTO)

Dua Lipa sot në Kosovë/ Në mbrëmje u drejtohet mediave (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa sot vjen në Kosovë. Ajo do të jetë pjesë e Festivalit Sunny Hill, i organizuar nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Dua në mbrëmje do të mbajë konferencë për media nga ora 19:00.

Për tri ditë sa do të mbahet festivali, 10,11 dhe 12 gusht, do performojnë shumë këngëtarë, por ajo çka deri më tani është parë me shumë rezervë është çmimi i biletës për të qenë pjesë e festivalit.

Një e tillë është mbi 50 euro.