“THUMBI MAGJIK”/ Ja si ishte veshur Aulona Musta në “KM” (FOTO) – AlpeGossip
“THUMBI MAGJIK”/ Ja si ishte veshur Aulona Musta në “KM” (FOTO)

“THUMBI MAGJIK”/ Ja si ishte veshur Aulona Musta në “KM” (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua nata e parë e “Këngës Magjike” e cila ashtu siç ishte paraljmëruar kishte supriza të shumta.

Si spektatorë kishte dhe vipa të shumtë ku ndër to shkëlqeu edhe Aulona Musta.

“Thumbi Magjik”, shkruajti ajo pranë fotos ku kishte pozuar në ambjentet e “KM” dhe kishte veshur një fustan gri me pala në fund.