“TRE VITE BASHKË”/ Në përvjetorin e lidhjes ja çfarë i ka dhuruar bashkëshorti Adelina Tahirit (FOTO) – AlpeGossip
“TRE VITE BASHKË”/ Në përvjetorin e lidhjes ja çfarë i ka dhuruar bashkëshorti Adelina Tahirit (FOTO)

“TRE VITE BASHKË”/ Në përvjetorin e lidhjes ja çfarë i ka dhuruar bashkëshorti Adelina Tahirit (FOTO)

Adelina Tahiri pas martesës me avokatin maqedonas është tërhequr nga projektet muzikore dhe daljet publike. martesa me bashkëshortin ka qenë gjithmonë në fokusin mediak,ku publiku gjithmonë e ka kritikuar pasi çifti ka 2o vite diferenc.

Mesa shohim këto paragjykime nuk e kanë  penguar dashurin e këngëtares dhe Serjozha Markov,të cilë tashmë janë prindër të një djali.

Të janë duke shijuar prindërimin dhe ardhjen në jetë të Jonit. Para disa minutash Adelina ka publikuar një foto ku shihet një buqetë me trëndafila të kuqë. Mbi lulet këngëtarja ka treguar se këto ja ka dhuruar pikërisht bashkëshorti dhe sot feston 3 vjetorin e lodhjes së tyre.