U KAPËN MAT DUKE U PUTHUR NË CLUB/ Kejvina Kthella dhe Bekim Balaj në një lidhje? Reagon modelja seksi – AlpeGossip
U KAPËN MAT DUKE U PUTHUR NË CLUB/ Kejvina Kthella dhe Bekim Balaj në një lidhje? Reagon modelja seksi

U KAPËN MAT DUKE U PUTHUR NË CLUB/ Kejvina Kthella dhe Bekim Balaj në një lidhje? Reagon modelja seksi

Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë ditën e djeshme pasi ne të “intv.al” publikuam foto të saj krah futbollistit Bekim Balaj. Ata dukeshin mjaft të afërt teksa ndodheshin një nga klubet e natës në Tiranë ndaj dhe ne kërkuam një përgjigje nga dyshja sesi qëndron e vërteta.

Mirëpo pas këtij lajmi ajo ka kontaktuar me “Iconstyle.al” për të treguar versionin e saj për këtë lajm, ndërsa versionin e Bekimit nuk e kemi ende.

“Nuk është e vërtetë që ne jemi të lidhur. Madje ne nuk kemi qënë aspak në tavolinë bashkë, ai ka qënë vetëm një moment që ai është afruar të më thotë diçka” – është shprehur modelja.

Gjithashtu ajo shtoi se momentalisht është në një lidhje dashurie, por më dikë që nuk është person publik. Epo ne i urojmë Kejvinës një lidhje sa më të bukur me personin e zemrës.