NUK DO E BESONI ÇMIMIN! Ja sa KUSHTON një veshje e Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO E BESONI ÇMIMIN! Ja sa KUSHTON një veshje e Lori Hoxhës (FOTO)

NUK DO E BESONI ÇMIMIN! Ja sa KUSHTON një veshje e Lori Hoxhës (FOTO)

Lori Hoxha është një nga blogeret shqiptare që mbahet për stilin e veçantë që ka dhe për brandet e shtrenjta që vesh.

Trashëgimtarja “TCH”  nuk kursen asgjë për look-un e saj. Së fundmi një e veshje e përditshme e saj ka kushtuar plot 1.880 $.
Jumpsuit me primtime me ngjyra i brandit të “Emilo Pucci” kushton 560 $, çanta e brandit “Eera” kushton 700$  dhe shapkat ortopedike “Gucci” 620 $, shkruan Alpegossip.al.

Por kjo shumë për Lori Hoxhën duket se nuk është asgjë, pasi ajo gjithmone shihet te zgjedhë shtrenjtë e megjithatë duket bukur!