NOSTALGJIKE/ Rovena Dilo hap albumet dhe ndan këtë kujtim të vyer nga fotografitë e saj – AlpeGossip
NOSTALGJIKE/ Rovena Dilo hap albumet dhe ndan këtë kujtim të vyer nga fotografitë e saj

NOSTALGJIKE/ Rovena Dilo hap albumet dhe ndan këtë kujtim të vyer nga fotografitë e saj

Rovena Dilo është kthyer pas në kohë me një foto të shkrepur kohë më parë. Këngëtarja ka pozuar me fustanin ngjyrë të kuq pranë detit.

“Ka foto të jetës sonë tek të cilat kthehemi gjithnjë”, ka shkruar Roven krah postimit duke treguar se ky moment është një ndër kujtimet më të bukura të saj.

Dilo ka ndarë dhe të tjera foto të shumë viteve më parë, ku ka rënë në sy stili i saj mjaft i veçantë dhe modern.

Edhe në postimin e fundit nuk kanë munguar pëlqimet e shumta nga fansat e saj.