Shfaqet seksi në ekran, por shikoni si duket Armina Mevlani brenda në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
Shfaqet seksi në ekran, por shikoni si duket Armina Mevlani brenda në shtëpi (FOTO)

Shfaqet seksi në ekran, por shikoni si duket Armina Mevlani brenda në shtëpi (FOTO)

Armina Mevlani është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Fashion blogger-ja tërheq gjithmonë vëmendjen e publikut si me fotot që publikon në profilin e saj në Instagram, ashtu edhe me daljet në ekran, ku shfaqet gjithmonë seksi dhe në formë.

Mirëpo ditën e sotme bukuroshja ka publikuar në Instastory një video të sajën si rrallëherë e kemi parë. Armina shfaqet në shtëpi, teksa qëndron e mbështetur mbi dorën e saj dhe shikon televizor.

Ajo që na bie në sy të gjithëve është fakti që Armina nuk ka vënë asnjë pike makeup-i në fytyrë. Si në daljet e saj në ekran, edhe në gjendje shtëpie, fashion blogger-ja duket e njëjta bukuroshe si gjithmonë.