KUR EVA MURATI NUK ISHTE E FAMSHME/ Shikoni si dukej dikur nusja e Jozefina Topallit – AlpeGossip
KUR EVA MURATI NUK ISHTE E FAMSHME/ Shikoni si dukej dikur nusja e Jozefina Topallit

KUR EVA MURATI NUK ISHTE E FAMSHME/ Shikoni si dukej dikur nusja e Jozefina Topallit

Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara dhe të dashura të publikut.

Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan në rrjetet sociale.

Nuk mbetet jashtë thashethemeve mediatike dhe lidhja disa vjeçare me djalin e ish-Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit.

Ndërkohë ajo ka ndarë një foto nga koha, kur ende nuk ishte bërë e famshme. E dalloni dot cila është mes mikeshave të saj.

Image