NGA O K*RVË E KEQE TEK BISEDAT EROTIKE/ Vipe-t flliqin publikisht fansat: Nga Rozana Radi… – AlpeGossip
NGA O K*RVË E KEQE TEK BISEDAT EROTIKE/ Vipe-t flliqin publikisht fansat: Nga Rozana Radi…

NGA O K*RVË E KEQE TEK BISEDAT EROTIKE/ Vipe-t flliqin publikisht fansat: Nga Rozana Radi…

Rrjetet sociale ka bërë të mundur  që fansat të lidhen edhe më shumë me adhuruesit e tyre. Duket se së fundmi ndjekësit po tregojnë  imagjinatat e tyre të shfrenuara apo mendimet që kanë në lidhje me personazhet e njohura.

Jo vetëm nëpër komenete por  fansat  kanë guxuar ti shkruajn vip-ave edhe në mesazhe private dhe disa prej tyre i kanë flliqur publikisht.

Kërkesat e tyre dhe ofendimet e ulëta nuk kanë habitur vetëm femrat e showbizit por edhe ndjekësit e tjerë. Gjithastu ne duhet ta pranojmë se gjesti i vip-ave ishte një mësim i mirë.

Rozana Radi

Ana Lika

Xhesika Ndoj

Angela Martini

AlpeNews.al