ÇANTAT “CROSSBODY”/ Ja 12 modelet që duhet ti keni me patjetër për 2019 (FOTO) – AlpeGossip
ÇANTAT “CROSSBODY”/ Ja 12 modelet që duhet ti keni me patjetër për 2019 (FOTO)

ÇANTAT “CROSSBODY”/ Ja 12 modelet që duhet ti keni me patjetër për 2019 (FOTO)

Çantat janë aksesori më i rëndësishëm për paraqitjen e femrës. Pas çantave të mesit,ne iu njohim edhe me çantat “Crossbody” të cilat do të jenb trendi i 2019.

Nëse e keni një të tillë në garderobë mund ta nxirrni nga dollapi  në muajn janar. këto çanta janë praktike dhe të përshtatshme për përditshmërin por edhe për rastet speciale.

Gjithashtu Prada ,Fendi dhe Michael Kors janë disa nga markat që prezantuan në javën  e modës çantat e tyre “CROSSBODY”.  Ne iu njohim me disa prej çantave më “cool” ,të cilat do të bëjnë namin në sezonet e ardhshme.