KRISHTLINDJET VIJNË HERËT EDHE PËR ADELINA TAHIRIN/ PAMJET e ngrohta festive brenda shtëpisë së këngëtares shqiptare – AlpeGossip
KRISHTLINDJET VIJNË HERËT EDHE PËR ADELINA TAHIRIN/ PAMJET e ngrohta festive brenda shtëpisë së këngëtares shqiptare

KRISHTLINDJET VIJNË HERËT EDHE PËR ADELINA TAHIRIN/ PAMJET e ngrohta festive brenda shtëpisë së këngëtares shqiptare

Adelina Tahiri është ndër të parat personazhe të famshme që sapo fillon atmosfera e festive të fundvitit, nis me zbukurimin e shtëpisë dhe duket se e shijon jashtë mase shumë. Këngëtarja prej dy vitesh tashmë jeton në shtëpinë e saj të re, me bashkëshortin, Serjoza Markov dhe djalin e tyre, Joni. Më herët, Adelina ka treguar se shtëpinë e ka arreduar me guston e saj dhe kështu vepron çdo vit edhe me dekorimet e Krishtlindjeve. Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë me fansat disa pamje nga shtëpia luksoze ku në hyrje shihen dy kone me drita, babagjyshi dhe një kurorë vendosur tek dera. Në postimin e rradhës, Adelina ka treguar një kënd të dhomës së ndjenjes, ku shihet tavolina e mbushur me zbukurime, pikturat në mur e divani ku bien në sy jastëkët Versace. Tani na mbetet të shohim edhe pemën e Krishtlindjeve në shtëpinë e Adelinës, e cila me siguri do na e zbulojë në postimet e rradhës.

 q