NJË YLL SI MAMI/ Vajza e Valbona Selimllarit shfaqet në emisionin e saj të parë (FOTO) – AlpeGossip
NJË YLL SI MAMI/ Vajza e Valbona Selimllarit shfaqet në emisionin e saj të parë (FOTO)

NJË YLL SI MAMI/ Vajza e Valbona Selimllarit shfaqet në emisionin e saj të parë (FOTO)

Valbona Selimllari ka vendosur që të mos i mbajë më larg syrit të publikut fëmijët e saj, përkundrazi.

Pas publikimit të fotove në Instagram me 3 fëmijët e saj, ajo ka vendosur që vajza e vogël të bëhet një personazh i njohur për publikun duke u shfaqur në programin “Në Kurthin e Piter Pan”.

Vajza e Valbona Selimllarit, Vivien u shfaq sot e veshur si kukull në emision me një fustan të kuq, duke i drejtuar një pyetje Jozefina Topallit.

Vivien me sa duket do të na shoqërojë çdo të hënë me programin e saj të parë dhe shpresojmë që ky të jetë fillimi i mbarë i një karriere të madhe në televizion.