E QUAJTI VETEN MAMI/ Gjira i kthehet keq Rinës: Gjatë kohës kur…(FOTO) – AlpeGossip
E QUAJTI VETEN MAMI/ Gjira i kthehet keq Rinës: Gjatë kohës kur…(FOTO)

E QUAJTI VETEN MAMI/ Gjira i kthehet keq Rinës: Gjatë kohës kur…(FOTO)

itën e djeshme reperja Rina Balaj publikoi këngën e saj më të re që u pëlqye shumë dhe videoklipi në Youtube ka arritur mijëra shikime.

Edhe në këtë këngë, Rina thekson në tekst se është Mami i repit, frazë për të cilën reperet e sotme po futen në sherr.

Pas publikimit të këngës së re të Rinës ka reaguar edhe Gjira Kajtazi, një nga reperet më të njohura në Kosovë.
“Gjat kohes ku tjert Po shtyhen kush o MAMI”, shkruan Gjira me ironi në foton ku shihet me barkun e rrumbullakosur pasi siç është bërë e ditur edhe më herët reperja është në pritje të ëmbël.