NUSE E VJEHRRË/ Si e ka marrëdhënien Inva Mula me partneren franceze të djalit – AlpeGossip
NUSE E VJEHRRË/ Si e ka marrëdhënien Inva Mula me partneren franceze të djalit

NUSE E VJEHRRË/ Si e ka marrëdhënien Inva Mula me partneren franceze të djalit

Anthony Çako, djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos tashmë është një personazh shumë i njohur në media e që ka marrë pjesë në disa intervista. Anthony prej vitesh është në një lidhje me një franceze, Marie.

Anthony dhe Marie kanë ardhur në Shqipëri për të kaluar pushimet në bregdetin shqiptar.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme çifti ka qenë i pranishëm në një koncert në Korçë të Inva Mulës. Marie ka postuar disa video nga ky koncert duke treguar kështu marrëdhënien shumë të mirë që ka me ‘vjehrrën’.