NGA RITA TEK KENDALL/ Fustanet e after party-t të çmimeve Oscar qenkan bombë – AlpeGossip
NGA RITA TEK KENDALL/ Fustanet e after party-t të çmimeve Oscar qenkan bombë

NGA RITA TEK KENDALL/ Fustanet e after party-t të çmimeve Oscar qenkan bombë

Po, mbrëmja e famshme e “Vanity Fair” ka përfunduar, por megjithatë ndoshta disa prej jush ende nuk kanë parë si janë veshur yjet e tapetit të kuq.

Këtë vit le të theksojmë se veshjet na kanë befasuar, janë bombë e vërtetë! (Sigurisht, e themi në kuptimin e mirë të fjalës.)  Ndryshe nga vitet e tjera, ato kanë qenë më pak të ngarkuara dhe të thjeshta duke bërë që personazhet e njohur të duken rrëzëllitës!

Nga Rita tek Kendall, ju ftojmë t’i shikoni super fustanet e after party-t të çmimeve Oscar.

America Ferrera

Chrissy Teigen

Leslie Mann