Sa pushoi Muç Nano, filloi Arian Çani; Ildën nuk e lënë rehat (FOTO) – AlpeGossip
Sa pushoi Muç Nano, filloi Arian Çani; Ildën nuk e lënë rehat (FOTO)

Sa pushoi Muç Nano, filloi Arian Çani; Ildën nuk e lënë rehat (FOTO)

Moderatori i njohur shqiptar Arian Çani shquhet për lirshmërinë dhe spontanitetin që e karakterizon. Në emisionin e tij ‘Zonë e lirë’, por dhe kudo tjetër, ai shprehet gjithmonë pa dorashka.

Kësaj here, pas debatit të shumëfolur mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, Çani ka publikuar në profilin e tij në ‘Instagram’ një foto të fundit të gazetares.

Siç duket, veshja në pozën e Ildës është me dekolte më të mbyllur se zakonisht, duke kujtuar se dekolteja ishte një nga arsyet e debatit të saj me Nanon.

“Më duket se ky Muçua i Nanove arriti ta kompleksojë këtë Ildën e Bejlerëve!!! Ti si mendon?” – ka shkruar Çani në postimin e tij.

Duket se as Nano, as Çani, nuk kanë ndërmend t’a lënë rehat gazetaren sportive duke i komentuar veshjet e saj në publik.