Në ditën e parë të shkollës/ Gent Zenelaj kthehet pas në kohë (FOTO) – AlpeGossip
Në ditën e parë të shkollës/ Gent Zenelaj kthehet pas në kohë (FOTO)

Në ditën e parë të shkollës/ Gent Zenelaj kthehet pas në kohë (FOTO)

Aktori i njohur, Gent Zenelaj ka dhënë ditën e sotme një intervistë për ‘Tirana Post’ ku ka treguar me nostalgji disa detaje nga dita e parë e shkollës për të. Shumë larg ditëve të sotme, në detaje dhe përjetime, dita e parë e shkollës për Gentin ka qenë më e bukura. Siç edhe vetë ka treguar, ka qenë shumë i lumtur ditën e parë, por kur vjen puna tek zysha gjërat nuk kanë qenë aq të thjeshta. “Mësuesja e parë ka qenë zysh Mira, fatkeqësisht nuk jeton më. Ka qenë zysha më e rreptë në galaksi. Kam pasur shumë frikë edhe jashtë shkolle. Ndërroja edhe rrugën kur e shikoja”,-ka shpjeguar ai. Si të gjithë edhe Genti i kujton me nostalgji ato vite me gjithë të mirat dhe të këqijat

View this post on Instagram

I love Mark Twain style 😍😍😍😍😍😍

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on