A do të kthehet sërish në “Big Brother”, Xheni : Po do ta bëja vetëm nëse… – AlpeGossip
A do të kthehet sërish në “Big Brother”, Xheni : Po do ta bëja vetëm nëse…

A do të kthehet sërish në “Big Brother”, Xheni : Po do ta bëja vetëm nëse…

Në programin “Një kat më lart” të moderatorit Ermal Peçi, Xheni Mhillaj tregoi sesi i ka ajo sot raportet me ish protagonistët e Big Brother. Ajo tregon se flet shpesh me Fotinin dhe Danjelin, Olsin, e Armelen.

 

E pyetur nga Ermali rreth mundësisë se rifutjes në Big Brother, sidomos me protagonistët më të komentuar të të gjithave edicioneve ajo thotë jo. Nëse në fillim duket e vendosur, vetëm brenda pak sekondave ka një dritë jeshile, sidomos kur moderatori e pyet për rifutjen çift me Benardin.

“Me Benardin çift, po, do e ribëja” – pohon Xheni.

Fal lojërave të programit ajo ka komentuar disa nga çiftet e këtij reality teksa tregon se lidhja e saj me Bernardin nuk ka qenë asnjë moment e ndikuar nga produksioni. Ndiqni keto momente të intervistës pas minutës së 23-të të videos ndërsa mos humbisni bisedën e plote në “Një kat më lart”.