“MERRE BEBE TË DUA”/ Këngëtarja shqiptare kërcen nën ritmet e këngës së Iggy Azalea dhe përfundon në… (FOTO) – AlpeGossip
“MERRE BEBE TË DUA”/ Këngëtarja shqiptare kërcen nën ritmet e këngës së Iggy Azalea dhe përfundon në… (FOTO)

“MERRE BEBE TË DUA”/ Këngëtarja shqiptare kërcen nën ritmet e këngës së Iggy Azalea dhe përfundon në… (FOTO)

Ajo është një nga reperet më të mira, por njihet gjithashtu për format e saj bombastike.

Së fundmi Iggy Azalea ka lançuar këngën e saj “Kream”e cila ka ardhur si bashkëpunim i saj me reperin e njohur Tyga dhe është për tu thënë se është një këngë shumë ritmike dhe “fetish” njëkohësisht.

Dhe si shumë artiste të tjerë Iggy ka postuar në “Instastory” video të fansave të saj duke kërcyer nën ritmet e këngës.

Në një prej story-ve nuk mund të na humbiste dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha.

Iggy e ka postuar videon të shoqëruar me shprehjet “Merre Bebe. Të dua!”.

Mund të themi se këngëtaret janë mikesha mjaft të mira dhe që e suportojnë njëra-tjetrën me projektet e tyre muzikore.