Xhesika Ndoja LË NAM me gjoksin, por komenti i kësaj vajze të “vdes” së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
Xhesika Ndoja LË NAM me gjoksin, por komenti i kësaj vajze të “vdes” së qeshuri (FOTO)

Xhesika Ndoja LË NAM me gjoksin, por komenti i kësaj vajze të “vdes” së qeshuri (FOTO)

Këngëtarja Xhesika Ndoja është tepër aktive në rrjetet sociale dhe përfundon shpesh herë në mediat rozë.
Kësaj rradhe ajo ka postuar disa foto e veshur e gjitha me të bardha teksa ka dalë me miqtë e saj. Mesa duket Xhesikës nuk i mjafton bërja e gjoksit me silikon. Këtë fakt ajo e ka pranuar dhe vetë.

Nëse e shohim me kujdes foton, ajo ka ndërhyrë me photoshop për ta rregulluar. Por, duket se nuk ia ka dalë mbanë. Pasi në vend që ta perfeksionojë, ajo e ka prishur edhe më shumë me efektet që ka përdorur.

Kjo gjë nuk i ka shpëtuar as syrit të fansave të saj.

Njëra prej tyre i ka shkruar:

Mos te kan fut na i tulle ne vend te silikonit gjoks me forme katror nuk kam pa e deshtume”.
Epo, ndoshta ka ardhur koha për një tjetër ndërhyrje estetike për Xhesikën.