RIKE ROÇI KRAHASON VETEN ME JENNIFER LOPEZ/ Fotot që publikoi do t’ju shkrijnë së qeshuri – AlpeGossip
RIKE ROÇI KRAHASON VETEN ME JENNIFER LOPEZ/ Fotot që publikoi do t’ju shkrijnë së qeshuri

RIKE ROÇI KRAHASON VETEN ME JENNIFER LOPEZ/ Fotot që publikoi do t’ju shkrijnë së qeshuri

Ish banorja e Big Brother ka preferuar të bëjë miqtë e saj në Instagram të qeshin.

Ajo ka ndarë një doto të JLO ku tregon linjat e saj perfekte në të 49-tat. Krah saj ka vendosur një gjyshe që lë të kuptohet se është ajo deh vetëm 20 vjeç.

Ky krahasim ka bërë dhe vetë riken të qeshë. Në fakt ish banorja është një nga femrat më sexy dhe krahasimi duket paksa i pavend.

Por të gjitha femrat kanë një pikë kur janë shumë kritike ndaj vetes dhe me sa duket Rikja është në të tilla momente.