BËRI SEKS ME NXËNËSIN NË TUALETIN E AVIONIT/ Mësuesja e fizikës ngel shtatzënë – AlpeGossip
BËRI SEKS ME NXËNËSIN NË TUALETIN E AVIONIT/ Mësuesja e fizikës ngel shtatzënë

BËRI SEKS ME NXËNËSIN NË TUALETIN E AVIONIT/ Mësuesja e fizikës ngel shtatzënë

Një mësuese fizike kreu marrëdhënie seksuale me një nxënës në një tualet të aeroplanit dhe ngeli shtatzënë.

Eleanor Wilson raportohet se bëri seks me të miturin gjatë një udhëtimi shkollër në Swaziland tre vite më parë.

29-vjeçarja e mori në banjë të riun ku edhe kryen marrëdhënie dhe më pas shkëmbyen numrat pas udhëtimit.

Wilson u deklarua jaftore per katër akuza të abuzimit me pozicionin e punës dhe marrëdhënie seksuale me fëmijë në gusht 2015.

Mësuesja u tha në gjykatë sot (1 tetor) se i kishte sugjeruar nxënësit që të ndahej nga e dashura e tij.

Eleanor është në burg dhe gjykimi i saj pritet të zgjasë katër ditë.

Emri i adoleshentit nuk bëhet i ditur për arsye ligjore.