Ndodh në Durrës/ Vajza “surprizon” shoqen, i çon ish-të dashurit në festën e beqarisë (VIDEO) – AlpeGossip
Ndodh në Durrës/ Vajza “surprizon” shoqen, i çon ish-të dashurit në festën e beqarisë (VIDEO)

Ndodh në Durrës/ Vajza “surprizon” shoqen, i çon ish-të dashurit në festën e beqarisë (VIDEO)

Një vajzë duket se “i ka dashur të mirën” shoqes së saj dhe e ka zgjedhur ti bëjë një “surprizë” ndryshe pikërisht në festën e beqarisë.

 

Ngjarja ka ndodhur në Durrës dhe sipas gazetares së “Aldo Morning Show” vajza i ka çuar shoqes të gjithë ish-të dashurit te festa.

Vajza nuk e ka pritur aspak mirë këtë “surprizë”, por “shoqja” duket se ia ka dalë mbanë ti prishë humorin shoqes.