NICK JONAS NUK E FTON NË DASMË/ Këngëtarja e njohur ka hatërmbetje dhe…(FOTO) – AlpeGossip
NICK JONAS NUK E FTON NË DASMË/ Këngëtarja e njohur ka hatërmbetje dhe…(FOTO)

NICK JONAS NUK E FTON NË DASMË/ Këngëtarja e njohur ka hatërmbetje dhe…(FOTO)

Këngëtarja e njohur Demi Lovato dhe Nick Jonas kanë një miqësi të hershme me njëri-tjetrin, pasi i ka bashkuar pjesëmarrja në disa filma, por siç duket së fundmi gjërat nuk janë mirë. Në 1 dhjetor Nick u martua me Priyanka Chopra në një dasmë madhështore, por mes miqve mungoi Demi.

Sipas burimeve pranë këngëtares fakti që kolegu dhe miku i saj nuk e ftoi në dasmë e ka lënduar shumë, por gjithsesi i uron atij jetë të lumtur krah bashkëshortes. Siç është zbuluar, Lovato as nuk e ndjek më Jonas në ‘Instagram’ duke vulosur kështu faktin që gjërat janë keq mes tyre.