“E MERITOJ…”/ Dojna Mema sapo na tregoi që përfshirjen në muzik e paska seriozisht dhe kërkon duet me Vlashentin – AlpeGossip
“E MERITOJ…”/ Dojna Mema sapo na tregoi që përfshirjen në muzik e paska seriozisht dhe kërkon duet me Vlashentin

“E MERITOJ…”/ Dojna Mema sapo na tregoi që përfshirjen në muzik e paska seriozisht dhe kërkon duet me Vlashentin

Mbrëmjet me një të dashur muzikat janë pranë pianos, të dy duke kënduar e duke bërë prova nga më të ëmblat.
Të paktën në videon e fundit krah Vlashentit, Dojna na tregoi se ka ndërmend t’i futet edhe muzikës pas dashurisë që ka për pianon. “E meritoj të bëjmë një duet?”, ka pyetur Dojna ndjekësit e saj duke mos i lënë shumë mundësi zgjedhjesh, por duke kërkuar prej tyre aprovimin.
Në video në fakt Dojna nuk ka guxuar shumë, por ka kënduar këngën e qingjit të vogël, por kështu nisin këto punë. Megjithatë një është është e sigurt, Vlashenti s’do e lërë të gabojë kollaj në nota, si nja fanatik i madh i muzikës së mirë dhe të vërtetë.