“JE T’AIME”/ Surpriza speciale e Marinës për ditëlindjen e Getoarit ka lidhje me këngën e re dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe (VIDEO) – AlpeGossip
“JE T’AIME”/ Surpriza speciale e Marinës për ditëlindjen e Getoarit ka lidhje me këngën e re dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe (VIDEO)

“JE T’AIME”/ Surpriza speciale e Marinës për ditëlindjen e Getoarit ka lidhje me këngën e re dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe (VIDEO)

Marina Vjollca ka surprizuar bashkëshortin e saj Getoar Selimi për ditëlindje mesnatën e kaluar!

Sot reperi i njohur feston 38-vjetorin dhe në mesin e suksesit të madh të këngës së re “Zhytem” nuk mund të mungonte festa e ditëlindjes!

Ka qenë Getoari ai i cili ka publikuar disa pamje nga festa që iu bë dje surprizë nga partnerja e tij Marina, e cila i kishte përgatitur edhe një tortë të veçantë.

Geti i mbështetur në një shishe shampanje me gotën në dorë, një pamje gati e njëjtë me atë që shfaqet në klipin e ri me Majk.

Në tortë shkruhet titulli i këngës “Je t’aime” dhe urimi i ëmbël “edhe 100 dashuri”!

“Faleminderit për këtë tortë të mrekullueshme dashuria ime”, shkruan Getoari në postim.

https://www.instagram.com/p/CCJ_C7nnQVg/?utm_source=ig_web_copy_link