NUK ËSHTË BASHKËSHORTI/ Jonida Vokshi zbulon publikisht mashkullin e saj të preferuar – AlpeGossip
NUK ËSHTË BASHKËSHORTI/ Jonida Vokshi zbulon publikisht mashkullin e saj të preferuar

NUK ËSHTË BASHKËSHORTI/ Jonida Vokshi zbulon publikisht mashkullin e saj të preferuar

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të dytë, kësaj here me një djalë, e duket se të dy “lënë kokën” pas të voglit të shtëpisë.
Aq sa, Jonida tashmë e ka “zëvendësuar” Besnikun dhe nuk e ka më mashkullin e saj të preferuar. Kjo sepse vendin ia ka zënë i biri.Me humor, këtë ajo e shkruan edhe në postimin e fundit në Instagram. Teksa pozon me të birin në krahë, Jonida shprehet:

“Zemer @besnikkrapi, me fal po kam dale pak me mashkullin tim te preferuar ?”.